Kožešinová bambule ze stříbrné lišky B015

Kód: B015
650 Kč
ušijeme do 2 dnů

Kožešinová bambule ze stříbrné lišky. Bambule je díky použitému materiálu velmi osobitá. Výrazný přechod mezi tmavší podsadou a černobílým lemem na koncích pesíků dělá z této bambule divoký, neokoukaný a dynamický módní doplněk. Kožešinová bambule má na spodní straně všité látkové očko.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kožešinová bambule ze stříbrné lišky. Bambule je díky použitému materiálu velmi osobitá. Výrazný přechod mezi tmavší podsadou a černobílým lemem na koncích pesíků dělá z této bambule divoký, neokoukaný a dynamický módní doplněk. Kožešinová bambule má na spodní straně všité látkové očko. Oproti upínacímu systému na zavírací špendlík tato varianta skýtá několik výhod. Bambule se dá daleko lépe připevnit. Příkladné může být použití háčkovacího očka, které využijeme u přichycení bambule do pletených oděvů nebo čepic. Jednoduše zvolíte místo uchycení, zevnitř protáhnete háčkovací očko, do něj zachytíte látkové poutko bambule a nenásilně vtáhnete skrz pletené oko oděvu, čepice nebo kulichu dovnitř. Tím se bambule dokonale ukotví. Celkový dojem je pak daleko symetričtější a pesíky bambule mají daleko více prostoru pro svůj ladný pohyb. Pro konečné zajištění můžete použít jehlu s kouskem nitě nebo zavírací špendlík, který v tomto případě svojí funkci plní, protože bambule už "neplandá".

 

✂ Velikost kožešinové bambule je dána poměrem k figuríně životních rozměrů (180cm)
☎︎ Pro více informací volejte (+420 604 741 003)
 
  • 100% vyrobeno v kožešnictví Svět kůže Blanky Nývltové
  • 100% nezávadná a kvalitní kožešina
  • 100% český produkt
  • 100% ruční práce
  • 100% originál

© Svět kůže Blanky Nývltové 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kožešinové bambule
Záruka: 2 roky
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 16.11.2023
Jsem maximálně spokojená. Bambule vypadá luxusně.... Krása.
5
Avatar autora | 1.11.2023
Krása střídá nadheru. Chtěla jsem 2 stejné bambule pro mě a mojí dcerku a mám je a jsem z nich nadšená, jsou jedním slovem luxusní ❤️
5
Avatar autora | 22.10.2023
Jako vždy rychlé dodání objednaného zboží a velká spokojenost.